Yeni Nesil Sosyal Medya Ajansı

Sosyal Medya Hizmetimiz

Sosyal Medya Hizmetimiz

İşletmeniz İçin Sosyal Medya Yönetimi

İşletmeniz için sosyal medya yönetimi hizmeti almanız birçok avantajı beraberinde getiriyor. Bu avantajları elde etmenin yolu ise güvenilir ve işinin ehli bir ajans/danışman bulmaktan geçiyor.

Ren Sosyal Medya Ajansı, dinamik yapısı, mükemmeli arayan tavrı, yüksek estetik kaygıları ve çözüm odaklı yaklaşımı ile işletmenize değer katmayı hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda verdiğimiz hizmetimiz işletmeniz için çok çeşitli avantajlar sağlıyor.

REN SOSYAL MEDYA İLE SOSYAL MEDYADA ÖNE GEÇİN! 

“Sosyal Medya Kimliğinizi” Oluşturuyoruz 

Sosyal medya yönetim hizmetimiz kapsamında öncelikle işletmenizin “sosyal medya kimliğini” oluşturmak üzere bir analiz yapıyoruz. Dijital analizimiz, rakip işletmelerin hamleleri, doğru hedef kitlenin belirlenmesi, INSTAGRAM, FACEBOOK ya da LİNKEDİN hesabınız için oluşturacağımız postların tasarım özelliklerinin belirlenmesi gibi detayları kapsıyor. 

Haftalık ya da Aylık İçerik Planınızı Hazırlıyoruz 

Ardından markanızı öne çıkartmamızı istediğiniz mecranın dinamikleri göz önüne alınarak, haftalık, 15 günlük ya da aylık içerik stratejileri oluşturuluyor. Bu stratejiye göre hazırlanan post ya da story gibi görseller/videolar; açıklamaları ile birlikte onayınıza sunuluyorlar. 

Hashtag Planlaması Yapıyoruz 

Sizinle mutabık olmamızın ardından günlük olarak yapılacak paylaşım sayısı, hashtag planlaması da içerik stratejimize ekleniyor. 

Sponsorlu İçeriklerinizi Oluşturuyoruz 

Bu aşamadan sonra sıra belirlenen periyoda göre işletmeniz için hayati bir önem taşıyan sponsorlu içeriklerin belirlenmesine geliyor. Yayında olacak reklamlar, çekilişler ve trend olan sosyal medya akımlarına göre hazırlanan içerikler de tamamlanınca; sosyal medya yönetimi için hazır hale geliyorsunuz. 

Gelen Yorum ve Mesajları Titizlikle Yanıtlıyoruz 

Son olarak gelen mesaj ve yorumlara verilecek cevaplar, cevap saatleri gibi ayrıntılar da belirleniyor ve ilk paylaşım takipçilerinizin/potansiyel müşterilerinizin beğenisine sunuluyor! 

Her ayın sonunda hesabınızın gelişimini gösteren bir rapor hazırlamayı da ihmal etmiyoruz! 

Hızlı ve sade bir şekilde anlattığımız bu detayların belirlenmesi elbette zaman alıyor. Buna karşın, daima emin olabilirsiniz ki, Ren Sosyal Medya ile harcanan zamanın karşılığını mutlaka alırsınız! 

Daha detaylı bilgi almak üzere Sosyal Medya Yönetimi Neleri Kapsıyor? Başlıklı yazımızı okuyabilir ya da hizmetimizden faydalanmak için bizimle BURADAN iletişime geçebilirsiniz!
 

 

Hemen Bize Yazın !
İletişime Geçmek Artık Çok Kolay !
Merhabalar,
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz ?